• Pánske lyžiarske nohavice Phenix Norway Alpine Team Salopette dark blue

Pánske lyžiarske nohavice Phenix Norway Alpine Team Salopette dark blue


  • Výrobca: Phenix
  • Kód produktu: Norway Alpine Team Salopette dark blue
  • Dostupnosť: Skladom


  • 479,00€
  • 349,00€

ks

Dermizax® NX

Vodotesná priedušná technológia novej generácie
Predefinuje priedušnosť pomocou technológie molekulárnej kontroly. Vysoko hodnotená priedušnosť produktu Dermizax® Nx sa dosahuje presnou kontrolou spojenia pokročilých hydrofilných molekúl PU, čo potom umožňuje vytvorenie hladkej a vyváženej štruktúry. Rýchly prenos s minimálnou kondenzáciou. Dermizax® Nx má najnižšiu kondenzáciu z celej série Dermizax®. Čím viac je mikroklíma nasýtených, tým rýchlejší je prenos vodných pár, čím je Dermizax® Nx ideálny pre intenzívnu činnosť.
Šetrná k životnému prostrediu membrána
Nová polymérna membrána nového dizajnu spotrebuje menej energie počas procesu výroby membrány, čo znižuje emisie CO 2 .

PrimaLoft®

Izolácia PrimaLoft® je neoddeliteľnou súčasťou výrobkov, ktoré poskytujú teplo a pohodlie od hlavy po päty, a je teplejšia, suchšia, jemnejšia a stlačiteľnejšia ako všetky ostatné izolácie.

4-smerný Stretch

Stretch pre maximálnu mobilitu a vynikajúcu siluetu
Predstavujeme 4-smernú Stretch tkaninu, ktorá zvyšuje vyššiu mobilitu a flexibilitu pre váš lepší výkon. Táto 4-smerná Stretch tkanina nám umožňuje poskytnúť vám kolekcie s vynikajúcou siluetou a maximálnou mobilitou. Sme si istí, že by sa vám tento nový špeciálny odev na svahu páčil.

Ergonomický dizajn

Ergonomicky tvarované lyžiarske odevy Phenix, opatrené vzorom svojho výskumného a vývojového centra, poskytujú maximálnu slobodu pohybu.

Bezšvové rezanie laserom

Použitím tejto najmodernejšej technológie je spoločnosť Phenix schopná ponúknuť vysoko sofistikovaný a inovatívny presný rez. Výsledkom rezania laserom je utesnená hrana bez akýchkoľvek voľných vlákien. Aplikácia laserového bodu zameraného na vysokú intenzitu vytvára lokálne tepelne efektívne zváranie preddefinovaných oblastí odevu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Copyright © 2016 - Urbanovič spol s.r.o   |   Všetky práva vyhradené   |   Webdesign: Reklamná agentúra DANMO